FORCE OF NATURE

    Aralık 2016 da A.Y.std tarafından piyasaya sunulan oyun bir vahşi doğada hayatta kalma simülasyonudur. Aksiyon-Macera türüne de sokulabilir. Bu türde The Forest, A Long Dark, Rising World gibi kaliteli oyunların olması onu biraz geri plana atmıştır. 
   Oyuna klasik bir şekilde balta vurulmamış ormanların olduğu bir bölgedeki kumsala vurmuş bir şekilde başlıyoruz. Yavaş yavaş malzeme toplayıp istediğimiz bir yere yerleşmeye başlıyoruz. Seviye atladıkça daha sağlam ve çok çeşitli yapılar inşa edip güvenliğimizi sağlıyoruz. Gelişmeye devam ederken verilen görevlerle haritayı açmaya başlıyoruz. Bu arada harita baya  baya geniş. Bazı yerler soğuk bazı yerler sıcak olduğundan giydiğimiz giysilerin bile önemi büyük. Bunun gibi ayrıntılar oyunu daha da keyifli kılmış.
   Grafiklere bakarsak bir The Forest değil tabi. Ama kötü de değil. Bu tarz oyunlara ilgiliyseniz kesinlikle zevk alacaksınız. Sürekli ilerlemek, gelişmek isteyeceksiniz ve bu çok zamanınızı alacak. Oyun böyle devam edecek. Level atladıkça yeni eşyalar ve yapılar açılacak; yeni bölgeler, yeni kaynaklar ve yeni canavarlar keşfedeceksiniz. Çiftçilik, hayvancılık ve balıkçılık konularında kendinizi geliştirip bölgede büyük bir çiftlik kuracaksınız ve oyun böyle böyle devam edecek. Denemeye değer iyi oyunlar. :)
Adminin değerlendirmesi: 8/10   
Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci : -
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı:  256 Mb Video Memory, Shader Model 3.0
HDD: 200 MB Boş Alan