SNIPER ELITE V2

     2012 yılında çıkan oyun bilmemne türündedir. Bu serinin konusu Almanlar'ın elindeki teknolojiyi çalmak isteyen Sovyet Rusya ve ortalık karışmadan buna engel olmak isteyen Fairbune'nin maceraları.
     Bu oyunun en çok ilgi çeken tarafı öldürme sahneleridir. Merminin girdiği ve çıktığı yeri sinematik bir şekilde göstermesi, iç organların ve kemiklerin parçalanmasını gerçekçi bir şekilde ağır çekimde izletmesi oyunseverlerin ilgisini çekmeyi sağladı. Görevlerden bahsedecek olursak belirlenen hedefleri sniper ile ortadan kaldırmak, önemli belgeleri çalmak, sabotaj yapmak gibi görevler mevcut. Atışı yapmadan önce dikkat edilmesi gereken şeyler var. Bunlardan ilki karakteriniz çok koştuktan sonra kalp atışı hızlanacaktır. Kalp atışları hızlanınca nefes alış verişler de hızlanacağı için bu durumda hedefi vurma ihtimali azalır. 
     İkincisi doğal etkenlere dikkat edilmesi gerekiyor (rüzgarın esme açısı ve hızı, yer çekimi). Ve sonuncusu dış etkenler yani hedefin mesafesi, alarmlar, aniden karşımıza çıkan düşmanlar. Tabi bunlar temel şeyler oyun içinde karşınıza dikkat etmeniz gereken (www.oyunonerim.com) birçok şey çıkacaktır. Grafik açısından bakarsak oyunun grafikleri üst düzey olmasada tatmin edici. Keskin nişancılığı sevenlerin zevkli vakit geçirebileceği bir oyun hatta multiplayer seçeneğiyle arkadaşlarınızla nişanlıkta yarışabilirsiniz.
Adminin değerlendirmesi: 8/10
Minumum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 
İşlemci: Intel ® Pentium ® D 3GHz / AMD Athlon ™ 64 X2 4200
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB bellek ile Microsoft ® DirectX ® 10.0 uyumlu grafik kartı (NVIDIA ® GeForce ® 8800 serisi / ATI Radeon ™ HD 3870 
HDD: 10 GB