SNIPER ELITE 3

     2014 te Rebellion tarafından piyasaya sürülen keskin nişancılık yaptığımız oyun serinin 3. oyunudur. Bu seri 2. Dünya Savaşı sırasında Afrika'daki çekişmeyi konu alıyor. Karl Fairburne ile diğer serilerde olduğu gibi verilen emirleri yerine getiriyoruz ve bize söylenen mevkileri savunuyoruz. 
     Hikayesi dışında değişen çok bir şey yok aslında. Merminin giriş ve çıkışındaki sinematik efektler hemen hemen aynı bir gelişme yok. Yine görevlerde önceki serilerde olduğu gibi hedefleri sniper ile ortadan kaldırmak, önemli belgeleri çalmak, sabotaj yapmak (wwww.oyunonerim.com) Atış sırasında kalp atışı ve nefes alış alışverişlere bu seride de çok dikkat etmemiz gerekiyor.  Unutmadan hedefleri dürbün ile işaretleyip takip etmek işini kolaylaştıracaktır. 
     Oyunu grafik açısından değerlendirirsek grafikler gayet başarılı. Çölde geçen senaryoda askerlerin görüntüsü olsun, oyunun geçtiği mekanlar olsun, doğal alanlar olsun sizi hikayenin içine sokabiliyor ama umduğum gibi bulamadığım bir şey var ki oynarken insana saçma geliyor. Yapay zeka... Maalesef düşmanımız sizi görse bile 2 dakika sonra unutabiliyor. Yapmanız gereken tek şey iyi saklanmak. Bunun dışında can sıkan bişey yok. 
     Sniper Elite V3, campaign modu dışında multiplayer modu ile de oynanabiliyor. İyi oyunlar. :)
Adminin değerlendirmesi: 8/10
Minumum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci:Intel ® Pentium ® D 3GHz / AMD Athlon ™ 64 X2 4200
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB bellek ile Microsoft ® DirectX ® 10.0 uyumlu grafik kartı (NVIDIA ® GeForce ® 8800 serisi / ATI Radeon ™ HD 3870
HDD: 18 GB