FOOTBALL MANAGER 2015

      Arkadaşlar ünlü serinin 2015 versiyonuna baktığımızda güzel gelişmelerin olduğunu görüyoruz. Basın, yönetim, oyuncular ve temsilcilerle olan ilişkilerde daha çok ayrıntıya yer verilmiş.
     Menajerinizi oluşturduktan sonra takımınızı seçip işbaşı yaptığınızda artık işiniz çok zor. Kulüp personelleri, oyuncuların mutluluğu, yönetim kurulu, mali durum, altyapı ve tesislerle ilgilenmek durumundasınız. Tabi bu konularda başkanı mutlu etmeniz gerek. Taktiklerinizi de oluşturduktan sonra artık zorlu yarışa başlayabilirsiniz.
     Oyunun menüsü gayet açık ve anlaşılır. Aradığınız herhangi bir şeyi hemen bulabilirsiniz. Grafik olarak bakarsak bir menajerlik oyununun grafikleri zaten az çok bellidir ve FM 15 in grafikleri gayet iyi. Maç ekranındaki ayarlardan bir çok farklı kamera açılarından maçlarınızı izleyebilirsiniz. Maç hızı, önemli pozisyon veya gol tekrarı hızı da ayarlar arasında.
     Benim oyunu ilk kurduğumda acaba yapmışlar mı dediğim bir olay vardı: Tüm oyuncuların fotoğrafları... Ama maalesef   oyuncuların büyük çoğunluğunun fotoğrafları yok. Ancak yamalarla oyuncuların fotoğraflarını ekleyebilirsiniz. (www.oyunonerim.com) Bunların dışında, transfer yaparken yaptığınız bazı tekliflere verilen tepkiler gerçekçi olmuyor. Bu yapay zeka ile alakalı bir şey. Bu yazdıklarım dışında oyun gayet güzel. Basın toplantılarını da unutmayalım. Vereceğiniz cevaplar sizin medyadaki algınızı oluşturacak. Büyük ihtimalle oynarken bağımlısı olacaksınız. Sıkılana kadar oyunun başından kalkmak çok zor. Derin veri bankası sayesinde binlerce oyuncuyla uzun yıllar efsane bir teknik adam olabilirsiniz. Üstelik Türkçe dil desteği ile...
Adminin değerlendirmesi: 9/10
Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core 1.8GHz+
Hafıza: 1 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce 7300 GT, ATI Radeon X1600, Intel GMA X3100 – 128MB VRAM
Hard Disk: 3 GB boş alan